Sıkça Sorulan Sorular

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Aşağıdaki alanda en sık sorulan soruların hızlı cevapları bulunmaktadır.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_toggle title=”Araç kiralama hizmetinden yararlanmak istiyorum. Araç rezervasyonu için ne yapmalıyım?” style=”simple” color=”turquoise”]Araç rezervasyonunuzu, www.cardrob.com  ana sayfasında rezervasyonunuzla ilgili seçimleri tamamladıktan sonra Visa/Mastercard/Amex kredi kartlarınızı kullanarak yapabilirsiniz. Ayrıca, 0850 885 2 321 numaralı çağrı merkezimiz ya da ofislerimiz aracılığı ile de rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Kredi kartı dışında ödeme kabul ediyor musunuz?” style=”simple” color=”turquoise”]Hayır, Visa/Mastercard/Amex kredi kartları dışında ödeme kabul edememekteyiz. Hiçbir satış kanalımızdan nakit, senet, debit kart ya da sanal kart ile araç rezervasyonu yapılamamaktadır[/vc_toggle][vc_toggle title=”Araç kiralayacağım ama kredi kartım yok / kart limitim yetersiz. Başkasına ait kredi kartıyla ödeme yapabilir miyim?” style=”simple” color=”turquoise”]Hayır. Güvenlik kurallarımız gereği, tüm rezervasyon kanallarımız aracılığıyla yapılan araba kiralama hizmetleri için sürücü bilgileri ile ödeme yapılan kart bilgilerinin eşleşmesi gerekmektedir.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Web sitenizden rezervasyon yaptırmak istiyorum ama kredi kartım yok / kart limitim yetersiz / kartım yanımda değil. Aracı teslim almaya geldiğimde, ofisinizde ödeme yapabilir miyim?” style=”simple” color=”turquoise”]www.cardrob.com  ve mobil sitemiz üzerinden ofiste ödemeli rezervasyon seçeneği sunmamaktayız. Misafirlerimiz, web sitemizden arama yapabilecekleri gibi 0850 885 2 321 numaralı çağrı merkezimiz ya da ofislerimiz aracılığı ile de talep etmiş oldukları tarih aralığı ve araç grubunda müsaitlik ile ilgili bilgi edinebilir, çağrı merkezimiz aracılığıyla ofiste ödemeli rezervasyon yapabilirler.
Unutmayın, yoğun dönemlerde ofiste ödemeli rezervasyon alınamayabilir. Erken rezervasyon yaptırmanız durumunda rezervasyonunuz daha avantajlı olacaktır.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Araç rezervasyonumun onayladığını nasıl anlayabilirim?” style=”simple” color=”turquoise”]www.cardrob.com ve mobil sitemiz üzerinden araba kiralama işlemi gerçekleştirmiş tüm misafirlerimizin kiralama işlemi sırasında belirttikleri e-posta adresine e-posta ile ve cep telefonlarına SMS ile konfirmasyon bilgisi iletilmektedir. Bu nedenle, misafirlerimizin rezervasyon esnasında tüm bilgilerini eksiksiz ve doğru iletmeleri önemlidir.[/vc_toggle][vc_toggle title=”Rezervasyonumu nasıl iptal edebilirim?” style=”simple” color=”turquoise”]www.cardrob.com ana sayfasında üst tarafta bulunan Online Rezervasyon başlığının altındaki Rezervasyon İptal Talebi sekmesinden, rezervasyon numaranızı ve e-posta adresinizi girerek rezervasyon iptal talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca, 0850 885 2 321 numaralı çağrı merkezimiz aracılığı ile de rezervasyon iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın, kiralamanızın alış saatine 24 saatten daha az zaman kalması ya da rezervasyon iptal edilmeksizin aracın teslim alınmaması durumunda kiralama fiyatının iadesinde kesinti yapılmaktadır.
Rezervasyon iptal işlemleri kurallarının detayları için Cardrob araç kiralama sözleşmesi detaylarını inceleyebilirsiniz.[/vc_toggle][vc_toggle title=”İptal / iade şartlarınız nelerdir?” style=”simple” color=”turquoise”]İptal talebinizi rezervasyon yaptığınız tarihte tarafımıza bildirirseniz, ödediğiniz tüm tutar kartınıza iade olacaktır.
Diğer iptal taleplerinizdeki iade uygulamamız şu şekildedir:
– Kiralamanızın alış saatine 24 saatten daha az zaman kalması veya iptal edilmeksizin aracın alınmaması durumunda 3 günlük kiralama ücreti tutarında kesinti yapıldıktan sonra iade yapılmaktadır. Rezervasyonunuz 3 günden az ise iade yapılamamaktadır.
– Kiralamanızın alış saatine 24 saatten fazla zaman var ise, kiralama bedelinde kesinti yapıldıktan sonra iade yapılmaktadır.
– Güvence paketi satın almanız durumunda ücretsiz iptal ve iade yapılmaktadır.
Araç kiralama işlemleri kuralları için Cardrob kiralama sözleşmesi detaylarını inceleyebilirsiniz.[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]

© 2017 - Cardrob.com Rental Filo Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır